حجم معاملات فرابورس ایران افزایش یافتجهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

امروز در بازار دوم شاهد ششمین عرضه اولیه امسال در فرابورس بودیم که در پی آن 10 درصد از سهام «غپآذر» عرضه و قیمت آن 3355 ریال کشف قیمت شد. در مجموع دو بازار اول و دوم نیز سهامداران بیش از 184 میلیون سهم را به ارزش بیش از 427 میلیارد ریال دادوستد کردند.

معاملات فرابورس ایران در میانه هفته معاملاتی جاری با افزایش حجم دادوستدها و نوسان نزدیک به صفر شاخص کل پی گرفته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) به نقل از فرابورس ایران، دوشنبه 24 مهرماه 353 میلیون ورقه به ارزش بیش از یک‌هزار و 692 میلیارد ریال در بازارها مورد مبادله قرار گرفت که نسبت به روز قبل از افزایش حجم معاملات در مقابل کاهش ارزش آن حکایت داشت.

امروز در بازار دوم شاهد ششمین عرضه اولیه امسال در فرابورس بودیم که در پی آن 10 درصد از سهام «غپآذر» عرضه و قیمت آن 3355 ریال کشف قیمت شد. در مجموع دو بازار اول و دوم نیز سهامداران بیش از 184 میلیون سهم را به ارزش بیش از 427 میلیارد ریال دادوستد کردند.

رصد معاملات این دو بازار حاکی از آن است نماد «حآسا» متعلق به شرکت آسیا سیر ارس با مبادله 73 میلیون سهم به ارزش 112 میلیارد ریال بیشترین حجم و ارزش مبادلاتی را کسب کرده و در صدر ایستاده است.

سهام این شرکت که تا سطح حداکثر 5 درصد نیز رشد کرد همچنین سومین نماد پرمعامله بازار سهام روی تابلو نقش بست. دو نماد «ولشرق» و «ریشمک» نیز در جایگاه اول و دوم نمادهای پربازدید قرار داشتند.

معاملات بازار پایه نیز در مجموع سه تابلو معاملاتی به دادوستد 153 میلیون سهم به ارزش بیش از 193 میلیارد ریال منتهی شد.

در سوی دیگر بازار، یعنی در بازار اوراق با درآمد ثابت نماد «سخاب3» چند روزی است که بالاترین حجم و ارزش مبادلاتی را به خود اختصاص داده و امروز نیز این نماد در صدر قرار گرفت. در مجموع یک میلیون ورقه به ارزش حدود 947 میلیارد ریال در این بازار دست به دست شد.

خریداران و فروشندگان اوراق تسهیلات مسکن نیز مبادلات امروز در تابلو تسه‌ها در فرابورس را با مبادله 70 هزار ورقه به ارزش 54 میلیارد ریال دنبال کردند. قیمت این اوراق در بازه 759 هزار تا 791 هزار ریال مورد مبادله قرار گرفت.

در نهایت پس از صعود و نزول آیفکس در ساعت معاملات بازار، این نماگر به نوسان نزدیک به صفر ی( 0.2 واحد رشد) بسنده کرد تا کماکان در همان ارتفاع پیشین یعنی 930 واحدی بایستد. سه نماد هرمز، میدکو و شراز در حالی بیشترین تاثیر منفی بر شاخص کل را موجب شدند که نمادهای «شاوان»، «ذوب»، «سرچشمه» و «بپاس» بالاترین تاثیر منفی را بر آیفکس گذاشته و مانع از ریزش آن شدند


آموزش و سیگنال خرید وفروش در بورس

مشخصات

  • منبع: http://endbourse.rozblog.com/post/7126
  • کلمات کلیدی: بازار ,ریال ,ارزش ,میلیارد ,میلیون ,نماد ,میلیارد ریال ,قرار گرفت ,نوسان نزدیک ,میلیون ورقه ,فرابورس ایران ,معاملات فرابورس ایران ,عرضه اولیه ام
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید